Medarbetare

Träffa vårt härliga gäng

Här är vi som arbetar på Motala Revisionsbyrå AB.

Sture Larsson

Sture Larsson

Godkänd revisor, Delägare

0141-203602
sture@motrev.se
Carl-Johan Sandberg

Carl-Johan Sandberg

Auktoriserad revisor, Delägare

013–31 64 85
carl-johan@sandrev.se
Marianne Sandberg

Marianne Sandberg

Glad pensionär, Delägare

013–31 64 81
marianne@sandrev.se
Lisa Olsson

Lisa Olsson

Redovisningskonsult, Redovisningsansvarig

0141-20 36 01

lisa@motrev.se
Jeanette Däljemar

Jeanette Däljemar

Auktoriserad redovisningskonsult SRF

013–31 64 83
jeanette@sandrev.se
Eva Malmquist

Eva Malmquist

Auktoriserad redovisningskonsult FAR

013–31 64 84
eva@sandrev.se
Kajsa Andersson

Kajsa Andersson

Redovisningsassistent

013–31 64 86
kajsa@sandrev.se
 Johan Morales

Johan Morales

Auktoriserad revisor

013–31 64 88
johan@sandrev.se
 Tanja Nestaserava

Tanja Nestaserava

Revisorsassistent

013 – 4951123
tanja@sandrev.se
 Jeanette Sjögren

Jeanette Sjögren

Auktoriserad redovisningskonsult

013–31 64 87
jeanette.s@sandrev.se
Beatrice Thorstenson

Beatrice Thorstenson

Auktoriserad revisor

013–495 11 20
beatrice@sandrev.se
 Adeline Larsson

Adeline Larsson

Administratör

013-31 41 41
adeline@sandrev.se
 Pia Borg

Pia Borg

Redovisningsassistent

013 – 495 11 22
pia@sandrev.se
Desirée Zetterlund

Desirée Zetterlund

Redovisningskonsult

desiree@sandrev.se
Ann-Sofie Karlsson

Ann-Sofie Karlsson

Lönekonsult

0141 – 20 36 02
ann-sofie@motrev.se
 Sarah Fager

Sarah Fager

Auktoriserad lönekonsult (Föräldraledig)

0141-20 86 01
sarah@motrev.se
Maria Wilhelmsson

Maria Wilhelmsson

Redovisningsassistent/Lönekonsult

0120-137 56
maria@sandrev.se
Håkan Martinsson

Håkan Martinsson

Pensionerad Revisor

0141-203603
hakan@motrev.se
Catharina Graan

Catharina Graan

Redovisningskonsult

0141-208606
catharina@motrev.se
Maria Gustafsson

Maria Gustafsson

Redovisningskonsult

0141-203607
maria@motrev.se
Mimmi Eriksson

Mimmi Eriksson

Administratör

0141-208603
mimmi@motrev.se
Kicki Johansson

Kicki Johansson

Redovisningsassistent

0141-203608
kicki@motrev.se
Nils Nygren

Nils Nygren

Revisorsassistent

0141-208604
nils@motrev.se
Maria Löfvenberg

Maria Löfvenberg

Redovisningskonsult

0141-203604
maria.l@motrev.se
Johanna Nordenkvick

Johanna Nordenkvick

Redovisningskonsult

0141 – 20 86 07
johanna@motrev.se
Mathilda Källström

Mathilda Källström

Redovisningsassistent

0141 – 20 86 05
mathilda@motrev.se
Sofia Skillingsås

Sofia Skillingsås

Redovisningskonsult

0141-20 36 09
sofia@motrev.se
Liselott Sandborg

Liselott Sandborg

Redovisningskonsult

0141-10 98 91
liselott@motrev.se
Maria Wilhelmsson

Maria Wilhelmsson

Redovisningsassistent/Lönekonsult

0120-137 56
maria@sandrev.se
Birgitta Göransdotter

Birgitta Göransdotter

Redovisning

birgitta@motrev.se